Bilety autokarowe

Wraz z uruchomieniem telematyki Bus and Trolley, OASA usunęła ze swojej strony informacje o trasach wszystkich linii autobusowych. Obecnie nie ma zaktualizowanej listy wszystkich linii (z wyjątkiem telematyki) online, a jeśli wyszukasz google na linii autobusowej, wyniki znajdą strony internetowe z aktualnymi informacjami oraz firmami które oferują bilety autokarowe.

Na własny użytek mieliśmy listę wszystkich linii autobusowych i tramwajowych w Polsce, które publikujemy, aby pomóc osobom poszukującym informacji. Wszystkie linki prowadzą do strony telematycznej OASA, gdzie znajdują się informacje na temat trasy każdej linii, rozkładów jazdy, przystanków i lokalizacji każdego autobusu i tego gdzie można kupić bilety autokarowe.

Chociaż staramy się aktualizować tę stronę, jeśli zobaczysz pewne informacje, które nie mają zastosowania (zmień nazwę linii itp.), Zostaw komentarz, a my to naprawimy natychmiast.

Uwaga: w tej chwili duża część opublikowanych harmonogramów jest wirtualna. Trasy są kształtowane w dużym stopniu codziennie, w zależności od dostępności personelu i pojazdów. Zapraszamy do zapoznania się z informacją gdzie można zakupić bilety autokarowe w zależności od potrzeb i kierunku w jaki chcemy jechać.