Opakowania druk Kraków

Prawdopodobnie najlepiej znasz druk cyfrowy, ponieważ możesz to zrobić w domu za pomocą drukarki atramentowej lub laserowej. Możesz także skorzystać z komercyjnego druku cyfrowego dla większych ilości i opakowań o wyższej jakości. W przeciwieństwie do litografii i fleksografii, druk cyfrowy można stosować do bardzo małej liczby wydruków i łatwo wprowadzać zmiany w projekcie. Przygotowanie plików na opakowania druk Kraków jest również znacznie łatwiejsze dzięki drukowaniu cyfrowemu.

Rzeczy do przemyślenia: Jeśli masz do wydrukowania mniejszą liczbę opakowania druk Kraków, najlepszym rozwiązaniem może być technologia cyfrowa. Jednak duże wolumeny są droższe. Istnieje również minimalna ochrona powłoki przy drukowaniu cyfrowym, więc jeśli twoje opakowanie jest przeznaczone do dużej manipulacji, możesz wybrać inną metodę drukowania.

Typowe zastosowania: Druk cyfrowy jest wykorzystywany do wielu zastosowań, w tym do opakowania druk Kraków, etykiet, pudeł z tektury falistej i do tworzenia prototypów opakowań. Jest to szczególnie przydatne dla nowych firm, ponieważ jest niedrogie i można to zrobić z komputera domowego.

Rotograwiura – Druk wklęsłodrukowy jest dobry w przypadku projektów opakowań zawierających skomplikowane detale, które chcesz zachować, oraz do drukowania w bardzo dużych ilościach. W technice wklęsłodrukowej twój projekt jest wyryty w metalowych cylindrach na wzór komórek. Każdy kolor ma swój własny cylinder. Komórki są wytrawiane na różnych głębokościach i utrzymują atrament, który jest następnie przenoszony na opakowanie. Różne głębokości komórek zmieniają intensywność koloru, przy czym komórki głębsze tworzą intensywniejszy kolor niż płytki.

Rotograwiura zapewnia bardzo wysoką jakość wydruku i może z łatwością drukować zdjęcia, które coraz częściej pojawiają się na opakowaniach druk Kraków. Możesz także drukować duże ilości bez utraty jakości. Jeśli jednak nie masz bardzo dużej liczby produktów, stosowanie wklęsłodruku nie ma sensu finansowego, ponieważ jest dość drogie. Rotograwiura dobrze sprawdza się w przypadku drukowania na bardzo cienkich materiałach, takich jak poliester i nylon. Jest powszechnie stosowany jako opakowania druk Kraków , w tym do opakowań spożywczych, które są elastyczne lub laminowane. Można go również wykorzystać do nadania opakowaniom wyglądu bez etykiety.