Wymiana baterii iPhone Warszawa, woj. mazowieckie

Nie zrozumcie mnie źle: obwody i montaż w iPhonie to nie żart, a niektóre naprawy mogą być naprawdę trudne, ale nie wymiana baterii iPhone Warszawa, woj. mazowieckie. Jeśli chodzi o wymianę baterii w telefonach iPhone, najczęściej będziesz mieć do czynienia ze śrubami i złączami z odrobiną kleju. Nic, z czym będziesz mieć do czynienia, nie jest przylutowane ani trwale połączone z niczym, więc możesz włożyć lutownicę i inne ciężkie narzędzia z powrotem do szuflady.

Jeśli chodzi o klej, akumulator jest zabezpieczony za pomocą kleju, który może powodować bóle głowy, jeśli pękną podczas ich usuwania (więcej na ten temat później). Na krawędzi iPhone’a jest również trochę kleju, który przytrzymuje zestaw wyświetlacza w nowszych iPhone’ach, ale odrobina ciepła, aby go poluzować, sprawia, że ​​praca jest nieco łatwiejsza. Poza tym masz tylko śruby przytrzymujące pokrywę złącza akumulatora, a także pokrywę zespołu wyświetlacza. Gdy te rzeczy zostaną usunięte, po prostu odkręć złącza zestawu wyświetlacza i baterii.

Niektóre kroki jakich wymaga wymiana baterii iPhone Warszawa mogą być trudne. Śruby i złącza są łatwe, ale jak wspomniałem powyżej, niektóre kroki (jak klej) mogą być nieco kamieniste. Po pierwsze, jeśli masz iPhone’a 7 lub nowszy, musisz nieco podgrzać krawędź telefonu, aby zmiękczyć klej, który przykleja ekran do reszty telefonu, ale nie martw się – przewodnik od TelHelp pokazuje, jak to zrobić. Jeśli chodzi o iPhone’a 6s, ma niewielką ilość kleju wokół krawędzi, ale nie wystarcza, aby wymagać ciepła (choć nie zaszkodzi). IPhone 6 i starsze nie mają kleju na krawędzi więc wymiana baterii iPhone Warszawa samodzielnie lub przez serwisanta telefonów jest znacznie prostsza, wręcz intuicyjna.