Agroturystyka nad jeziorem Kaszuby – zapoznaj się z ofertą tego miejsca!

Idealny weekend dla rodzin, pod znakiem odkrywania i autentyczności oferuje agroturystyka nad jeziorem Kaszuby! Podczas Twojego weekendu na wsi Twoje dzieci będą mogły pogłaskać króliki, nakarmić kury, pojeździć na osiołku, uczestniczyć w dojeniu krów lub zbieraniu owoców, … Tak wiele atrakcji, które oferują Ci już nasi gospodarze prowadzący agroturystykę nad jeziorem Kaszuby.

W ten sposób dzieci odkrywają zwierzęta gospodarskie i lokalne produkty. To także dobry sposób, aby uświadomić im pracę rolników, aby lepiej ich poznać i zrozumieć wytwarzanie spożywanych przez nas produktów. Niektóre farmy takie jak agroturystyka nad jeziorem Kaszuby oferują nawet bardziej niecodzienne przeżycia: eksploatacja ślimaków, hodowla lam, pomoc przy pracy koni pociągowych, … Czas myśleć nieszablonowo! Dla rodziców to okazja do podzielenia się chwilami z dziećmi i oczywiście zrobienia wielu wspomnień. Ale większość czasu na weekendowe wyjazdy na wieś pozwala im też dobrze zjeść.


W programie jaki posiada agroturystyka nad jeziorem Kaszuby: degustacja produktów lokalnych i sezonowych oraz odkrywanie specjałów. Preferujemy Slow Food (w przeciwieństwie do Fast Food): Poświęcamy czas na smakowanie, testowanie nowych rodzajów kuchni lub nowych produktów. Jeśli zdecydujesz się spędzić swój pobyt w pokoju gościnnym, z pewnością odkryjesz lokalne przepisy na Kaszubskie przysmaki.