Pieluszki z materiały czy eko pampersy hipoalergiczne?

Przyjazna dla środowiska alternatywa dla jednorazowych pieluszek to pampersy hipoalergiczne! Każdego roku miliony jednorazowych pieluch są wywożone i wypełniają nasze wysypiska. Nie lekceważymy zarządzania środowiskiem. Nieustannie pracujemy nad dostosowaniem naszych praktyk biznesowych do najwyższych standardów ekologicznych. Tkanina jest wielokrotnego użytku i zmniejsza obciążenie naszych wysypisk i naszej ziemi. Decydując się na używanie pieluch materiałowych lub innych rozwiązań takich jak pampersy hipoalergiczne, podejmujesz decyzję, która pozostawi nasz czyścik dla Twojego malucha.

Pieluchy materiałowe są wygodne. Czystość i naturalność naszej 100% bawełny to coś, co obiecujemy Twojemu dziecku. Pieluszki tekstylne nie zawierają niebezpiecznych chemikaliów, co zmniejsza ryzyko wystąpienia odparzeń pieluszkowych. Wielu rodziców przeszło na pieluchy z tkaniny, gdy zdali sobie sprawę, że chemikalia w jednorazowych produktach podrażniają skórę dziecka. Nie tylko używamy pieluch z tkaniny wyprodukowanej w sposób etyczny, ale także testujemy pieluchy po wyczyszczeniu, aby upewnić się, że pH odpowiada pH skóry Twojego dziecka.

Pieluchy materiałowe i pampersy hipoalergiczne są pomocne podczas nauki korzystania z nocnika. Ponieważ pieluchy materiałowe opierają się na naturalnej chłonności, a nie na chemikaliach, Twoje dziecko znacznie szybciej uczy się, co to znaczy być mokrym. Badania pokazują, że dzieci w pieluchach tekstylnych mogą trenować nocnik od 6 miesięcy do roku wcześniej niż dzieci w pieluchach jednorazowych takich jak pampersy hipoalergiczne.