Odwiedź sklep sukienki ciążowe!

Po pierwsze, udaj się prosto do swojej szafy lub do miejsca jakim jest sklep sukienki ciążowe. Co masz, co może działać? Bawełniany midi ze stretchem? Za duża koszulka? Zwiewne topy? To wszystko, co polecam do noszenia w ciąży, ale być może już je masz lub kupisz to w sklepie oferującym sukienki ciążowe. Nie zaczynaj automatycznie zakupów w sekcji położniczej pierwszego dnia. Najpierw zrób zakupy w swojej szafie i zobacz, co może zadziałać na zmieniające się ciało. Odzież sportowa jest świetna ze względu na rozciągliwość, a sklep sukienki ciążowe także ją oferuje.

Noszę moje legginsy (nie macierzyńskie) do szpitala w dniu, w którym urodziłam moją najstarszą. Chociaż na rynku jest mnóstwo legginsów ciążowych, zazwyczaj można je zastosować zarówno przed, jak i po porodzie. Jedną z moich ulubionych wskazówek dotyczących stylizacji ciążowej jest wykorzystanie sztuki nakładania warstw, aby stworzyć kształt i pokazać swój brzuszek.

Nałóż koszulkę na dopasowaną sukienkę i zawiąż ją z boku, aby uzyskać zaokrąglony, podkreślający kształt wygląd. Zimą zrób to samo ze swetrem lub bluzą z paskiem. To łatwy sposób na zwiększenie zainteresowania wizualnego i zwiększenie zużycia podstawowych elementów garderoby. Odwiedź sklep sukienki ciążowe – kup wszystko co Ci potrzeba!