Zagęszczanie włosów z Hair Again

Rodzaj włosów zastosowanych w tresce znacznie wpłynie na trwałość twojego systemu na zagęszczanie włosów. Wiele najlepszych firm, takich jak Hair Again, używa wysokiej jakości włosów ludzkich, które są przystosowane do tego typu produktów.

Wiele systemów uzupełnień włosów używa niskiej jakości lub wysoko przetworzonych włosów ludzkich, włókien sztucznych lub sierści zwierzęcej. Kosmyki, które mają najdłuższą żywotność, są wykonane przy użyciu wysokiej jakości włosów ludzkich – te treski powodujące zagęszczanie włosów są znacznie mniej trwałe.

Systemy uzupełnień włosów od Hair Again są dostępne w szerokiej gamie tekstur, gęstości, kolorów. Treski wykonane z włosów niskiej jakości lub włosów poddanych działaniu silnych chemikaliów, bielonych lub farbowanych mają najkrótszą żywotność.

Sposób dbania o system uzupełnień włosów powodujących zagęszczanie włosów jest również głównym czynnikiem wpływającym na jego żywotność. Sposób mocowania systemu włosów jest również bardzo ważny, taśma do włosów i metalowe klipsy to jedne z najłatwiejszych metod mocowania, a także bardzo delikatne dla twojej treski. Tymczasem należy zachować większą ostrożność przy zakładaniu treski na zagęszczanie włosów za pomocą płynnych klejów. Chociaż jeśli wolisz klej, nie ma powodu do obaw, po prostu upewnij się, że regularnie postępujesz zgodnie z odpowiednimi procesami usuwania kleju, aby zapobiec uszkodzeniu treski.

Regularna konserwacja systemu zagęszczania włosów wykracza poza zakładanie i zdejmowanie, obejmuje także utrzymanie i czyszczenie. Utrzymanie węzłów twojej treski ukrywającej łysiejące miejsca na głowie jest niezbędne do przedłużenia jej żywotności – tak ważne, że napisaliśmy o tym cały post! Możesz także zachować jakość treski, myjąc ją i pielęgnując za pomocą odpowiednich produktów dla twojego systemu włosów. Dbając o swoją treskę, będziesz mógł przedłużyć jej żywotność i mieć zagęszczone włosy na wiele dni.