Ile trwa budowa domu Gdynia, Gdańsk, Rumia, trójmiasto, pomorskie?

Jak długo trwa budowa domu Gdynia, Gdańsk, Rumia, trójmiasto, pomorskie? Kolejne pytanie, które ludzie zadają po „Ile kosztuje budowa domu Gdynia, Gdańsk, Rumia, trójmiasto, pomorskie?”.

W przypadku obu pytań odpowiedź jest bardzo subiektywna. ALE, jeśli jesteś na początku tego ekscytującego procesu samokompilacji, oczywiście szukasz jakiejś średniej lub punktu odniesienia, aby dowiedzieć się, jak długo zajmie ci samokompilacja. Poprosiliśmy więc naszą społeczność złożoną z ponad 1000 architektów i projektantów mieszkaniowych o doświadczenia z pierwszej ręki odnośnie budowy domu w mieście Gdynia, Gdańsk, Rumia, Trójmiasto, pomorskie. Średnio z otrzymanych odpowiedzi stwierdziliśmy, że realistyczne ramy czasowe wynoszą około 24 miesięcy od mianowania architekta / projektanta do zakończenia trwania procesu jakim jest budowa domu Gdynia, Gdańsk, Rumia, trójmiasto, pomorskie.

OPIS PROJEKTU – Program znajduje się w miejscu luki w pobliżu głównej ulicy, co stanowi wyzwanie dla sąsiednich mieszkańców. Rezolucja jest drażliwa i twórczo odnosi się do tych kwestii, które zostały pochwalone przez Państwo Polskie gdy zostały przekazane komisji planistycznej z powodu zastrzeżeń planistycznych.